Od ponad 50 lat PHYTOMER przekształca elementy morskie w produkty do pielęgnacji skóry, aby wydobywać z kobiet i mężczyzn ich urodę – naturalną, autentyczną i pełną życia.

HISTORIA
RODZINY

Mathilde Gédouin-Lagarde, która ucieleśnia naturalne piękno dla wszystkich, od morskich wybrzeży po największe miasta.

Prezes Antoine Gédouin wyrusza na podbój najpiękniejszych spa na świecie.

Jean Gédouin – wizjoner, który w 1972 r. założył PHYTOMER.

Trzy pokolenia pełne pasji

Szum morza, potęga fal, chłodna, słona bryza...

Wszystko zaczęło się w Bretanii, na zachodnim wybrzeżu Francji, w 1972 r. To właśnie tam, nad przepiękną zatoką Saint-Malo, młody przedsiębiorca nazwiskiem Jean Gédouin spojrzał w stronę morza.

Film przedstawia historię firmy PHYTOMER

NASZA MIŁOŚĆ
DO NAUKI

PHYTOMER – pionier biotechnologii morskiej

Inspirują nas badania naukowe i piękno morza. Aby połączyć te pasje, PHYTOMER stworzył unikatowe laboratorium w całości poświęcone biotechnologiom morskim. Laboratorium, w którym ludzie wzajemnie się uzupełniają, żeby coraz bardziej rozszerzać granice wiedzy naukowej.

POZNAJ NASZE LABORATORIUM

„Naukowcy zatrudnieni w PHYTOMER pierwsi na świecie wyhodowali morze w laboratorium, żeby zwielokrotnić jego oddziaływanie na skórę. Opracowują oni odpowiedzialne ekologicznie składy wysokiej jakości i kontrolują każdy etap od odkrycia składnika aktywnego po produkcję końcowego produktu”.

Antoine Gédouin, prezes PHYTOMER

NASZE ZAANGAŻOWANIE
NA RZECZ MORZA

Lokalne składniki

Odpowiedzialne zbiory

Uprawa alg w otwartych wodach

Minimalizacja wpływu na środowisko

Certyfikaty jakości i społecznej odpowiedzialności biznesu

Morze jest naszą racją bytu.

Nasza historia i nasze życie są ściśle związane z tym, co nas otacza na co dzień: z morzem. Kochamy je, a ono się nam rewanżuje. Dzięki morzu jesteśmy w stanie tworzyć ekskluzywne produkty wysokiej jakości poprzez kontrolę każdego etapu od odkrycia składnika aktywnego po produkcję końcowego produktu. Nasze przełomowe odkrycia naukowe umożliwiają nam poszanowanie i ochronę jego niezwykłej bioróżnorodności.

POZNAJ NASZE PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA PODEJŚCIE

Nasza wizja
kosmetyków

Autentyczne, naturalne, żywe piękno

Uważamy, że urody kobiety nie trzeba poprawiać. Chcemy ją tylko odnawiać dzięki fascynującej potędze morza. Nasze zobowiązanie Chcemy Ci oferować na co dzień naturalne, pełne życia piękno wędrujące z morskich wybrzeży ku metropoli. Znakomite produkty marki Phytomer polecają najlepsi specjaliści w dziedzinie urody i pielęgnacji skóry w spa i salonach kosmetycznych.

Co wybieramy dla Twojej skóry